„Klątwa Śpiącej Królewny” czyli bajka zdecydowanie nie dla dzieci

Od niektórych bajek dzieci powinny trzymać się z daleka. Przykładem może być „Klątwa Śpiącej Królewny”, czyli z angielskiego oryginału The curse of sleeping beauty. To dowód na to, że w prawdziwym życiu nie wszystko układa się bajkowo. Film jest dobrą propozycją dla wszystkich, którzy mają ochotę na bajkę dla dorosłych.

Znany temat

Wszyscy wiemy jak skończyła się bajka o Śpiącej Królewnie. Piękny książę zbudził ją pocałunkiem i przerwał wieczny sen. Jednak rzadko kto, zadaje sobie pytanie, co stałoby się gdyby książę nie przybył. Obejrzyj film online klątwa śpiącej królewny po to żeby dowiedzieć się jak mogła skończyć się bajka.

Kłopotliwy spadek

Na początku historii poznajemy Thomasa. To przeciętniak. Nie wyróżnia się absolutnie niczym. Dowiaduje się za to, że odziedziczył rodzinną posiadłość po zmarłym nagle wuju. Jego krewny był odludkiem, więc trudno dowiedzieć się czegokolwiek o jego życiu. Sama posiadłość wydaje się być co najmniej… zapuszczona. Przerażające figury i łańcuchy na drzwiach nie są przecież standardowym wyposażeniem mieszkania. Mimo to, Thomas decyduje się zamieszkać w swoim nowym domu.

Pojawia się klątwa

W końcu chłopak dowiaduje się dlaczego musiał w końcu pojawić się w tym domu. Na jego rodzinie ciąży klątwa jeszcze z czasów wypraw krzyżowych. Na jej mocy, Thomas musi być strażnikiem pilnujących demonów uwięzionych w domu. Równocześnie, chłopak chce rozwiązać zagadkę tajemniczej dziewczyny, którą widzi w swoich powtarzających się snach. Czy zdoła ją uratować? A może Śpiąca Królewna jest skazana na wieczne przebywanie w otchłani?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *