Najlepsza kobieta jest zołzą

Tytułowa Zołza to nie jest kobieta opryskliwa, niemiła i krnąbrna. To kobieta znająca swoją wartość i dobrze wiedząca, czego chce. Książka Dlaczego mężczyźni kochają zołzy? Świetnie ukazuje postawę szczerą i dosyć bezkompromisową — może też trochę przerysowaną, ale taka właśnie kobietę kochają mężczyźni.

Szczerość przede wszystkim

Jeżeli mężczyzna zadzwoni do kobiety i zaproponuje jej randkę to zwykle, jeśli tej kobiecie zależy to rzuci ona wszystko i pójdzie na zaproponowaną randkę. Zołza tego nie zrobi. Zołza powie szczerze, że ma inne plany i, że chętnie się spotka, ale w innym terminie. Zołza nie rzuci wszystkich swoich planów – nawet jeśli miała tylko wyrzucać śmieci – po to, aby zadowolić mężczyznę.

Wejdź w link i sprawdź całą książkę w wersji pdf dlaczego mężczyźni kochają zołzy

Kobieta Zołza imponuje mężczyźnie, ponieważ nie rzuca się na niego ze łzami radości w oczach w reakcji na każdy komplement. Nie da się jej także złapać na wyświechtane gadki. Mężczyzna, który taki skarb chce zdobyć musi się nieźle postarać. Kobieta Zołza nie odbierze od niego każdego telefonu, ale nie po to, by grać w jakąś coraz grę. Być może niosąc pełne siatki zakupów po prostu nie da rady. Być może też odbierze i powie wprost, że nie ma czasu rozmawiać. Powie też, żeby zadzwonił później, a nie ze to ona oddzwoni. Niby subtelna, ale jakże znaczącą różnica!

Ta książka to niezwykle intrygujący poradnik po charakterze kobiety, która po prostu wie, czego chce i nie da sobie w kasze dmuchać, która nie będzie błagać o spotkanie oraz odwoływać je, jeśli zdarzy się coś ważniejszego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *